AKTUALNOŚCI    GDZIE DZIAŁAMY    DLA RODZICÓW    KONTAKT     facebook
programiki.3-2-1.pl
Menu
Dla rodziców

Szanowni Państwo!


Chcielibyśmy zaproponować Państwa dzieciom innowacyjny dwusemestralny kurs komputerowy - programowanie w języku C i C++

To Pańswto wiedzą najlepiej ile dziecko spędza czasu przed komputerem, często przeglądając niewartościowe strony internetowe i grając ciągle w te same gry. Często jest to dla dziecka przyjemne, ale jeszcze częściej jest to po prostu monotonne, nic nie wnoszące siedzenie przed komputerem. Komputerem, który w przeciągu ostatnich kilku lat stał się najlepszym przyjacielem młodzieży. Mamy zatem dla Państwa ciekawą propozycję.

Stworzyliśmy kurs, którego celem jest nauka podstaw programowania, czyli po prostu oswojenia się ze stylem i metodami programowania oraz nauczenia się prostych komend. Wszystko jest ujęte w formie ciekawej przygody i zabawy - na zajęciach przedstawiane są najważniejsze elementy, a w ćwiczeniach wykorzystujemy kreatywną zabawę z użyciem poznanych elementów. Lekcje prowadzone są w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Fakt, że są prowadzone przez dwóch trenerów sprawia, że odchodzimy od schematu szkolnego jeden nauczyciel - wielu uczniów. Ponadto, na zajęciach uczestniczy nie więcej niż 10 osób, a nauka w kameralnym gronie zdecydowanie sprzyja uzyskiwaniu oczekiwanych efektów.

Zajęcia dodatkowe są ciekawą formą spędzania wolnego czasu, a nauka programowania na pewno zaprocentuje w przyszłości. Powołamy się tutaj na znane chyba już wszystkim statystyki - absolwenci uczelni technicznych nie mają problemu ze znalezieniem pracy. Jednak sam wybór uczelni o profilu technicznym jest często odkładany przez ucznia, bo boi się on konsekwencji idących za wybraniem specjalizacji tak bardzo związanej z przedmiotami ścisłymi i ich zastosowaniu. Jeśli na etapie szkolnym, uczeń zauważy, że programowanie i nauki ścisłe nie są niczym strasznym i można je zastosować także przy świetnej zabawie, chętniej i odważniej wybierze w dalszej drodze profil kształcenia, który zapewni mu odpowiednią przyszłość.

Zapraszamy zatem Państwa do skorzystania z naszych usług, a gwarantujemy, że Państwa dziecko będzie zadowolne, zarówno podczas kursu, jak i po jego zakończeniu.

Poniżej zamieszczamy artykuł z tygodnika Polityka, który opisuje zjawisko programowania wśród młodzieży. Serdecznie zachęcamy do lektury.

Artykuł

Uwaga! W celu zapisania dziecko na kurs, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jeśli ktoś z Państwa ma sugestie odnośnie innego terminu czy godziny prowadzenia zajęć, prosimy o przekazanie nam informacji. W miarę możliwości będziemy starali się dopasować zajęcia do Państwa potrzeb.


Zespół Programiki.3-2-1

Darmowy hosting
Copyright by www.d4u.glt.pl