AKTUALNOŚCI    GDZIE DZIAŁAMY    DLA RODZICÓW    KONTAKT     facebook
programiki.3-2-1.pl
Menu
Kurs stacjonarny dwusemestralny

Kurs stacjonarny dwusemestralny jest oparty na 15 godzinach w semestrze, co daje 30 godzin w całym kursie. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Grupy składają się z maksymalnie 10 osób. Kurs jest skierowany głównie do osób w wieku 12-16 lat, ale jeżeli jesteś poza tym przedziałem wiekowym a jesteś bardzo zainteresowany kursem, możemy wspólnie znaleźć rozwiązanie.

Podczas kursu nauczysz się podstaw z języka C i C++, będziesz tworzył fajne programy, gry i zabawy, które będziesz wykorzystywał podczas ćwiczeń na zajęciach, przez co nigdy nie będzie nudno! Poza tym, poznasz wiele ciekawych osób, z którymi będziesz mógł dzielić się pasją i ludzi, którzy bezpośrednio zajmują się programowaniem i na pewno chętnie Ci pomogą. Pamiętaj, wiedza nabyta podczas kursu zdecydowanie pomoże Ci w przyszłości!

Więcej informacji o rozpoczęciu kolejnego semestru, grafiku, cenie i miejscu spotkań już niedługo! Info szukaj w zakładce AKTUALNOŚCI. Jeżeli masz jakieś pytania pisz na adres programiiki.3-2-1@tlen.pl!

Uwaga! Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć to 18 lutego 2013. Cena kursu to 380 zł za semestr.
Darmowy hosting
Copyright by www.d4u.glt.pl